PLAY - najczęściej wybierana sieć w Polsce

  •   17MLN abonentów

  • usługi dostępne dla 100% populacji Polski

O P4 Sp. z. o.o.

Grupa Play, należąca do francuskiej Grupy iliad, jednej z największych grup telekomunikacyjnych w Europie, jest wiodącym dostawcą usług mobilnych, internetu stacjonarnego i telewizji cyfrowej. Obsługuje ponad 17 milionów klientów, a także świadczy kompleksowe rozwiązania ICT i data center dedykowane dla biznesu.

Play stale rozwija najnowocześniejszą sieć mobilną w Polsce, liczącą obecnie ponad 10 500 stacji bazowych i obejmującą swoim zasięgiem blisko 100% populacji Polski, a także sieć światłowodową, która docelowo docierać będzie do ponad 6 milionów gospodarstw domowych, zapewniając klientom w Polsce dostęp do najwyższej jakości światłowodowego internetu i wolność wyboru.

PLAY growth story

Nowy gracz

2007-2010

Play wszedł na polski rynek telekomunikacyjny jako czwarty operator telefonii komórkowej w 2007 roku. W ciągu kilku lat udało mu się zbudować bazę konsumentów liczącą blisko 15% udziału w rynku. Udało nam się to osiągnąć dzięki wprowadzanym innowacjom, 24-godzinnemu procesowi przenoszenia numerów i ofertom nielimitowanych połączeń do użytkowników Play .

Pretendent

2011-2014

Play jako pierwszy w Polsce wprowadził innowacyjne oferty z nielimitowanymi połączeniami oraz korzystne cenowo pakiety rodzinne.

W rezultacie udało nam się zostać wiodącym operatorem dla rodzin i małych przedsiębiortsw w 2017 roku.

Lider

2015-2018

Obecnie Play umacnia swoją pozycję i wzbogaca portfolio produktów o nowe oferty dla rodzin i firm, tj. Pokolenia, Telewizję Play NOW czy szerokopasmowy internet. Rozwija również wiodące oferty łączone oparte o rozwiązania mobilne.

Gracz konwergentny

2019-obecnie

P4 stał się częścią europejskiej Grupy Iliad oferującej sieć nowej generacji. Połączenie Play i UPC Polska otwiera grunt pod ekspansję usług światłowodowych i zapewnia klientom swobodę wyboru.