Zarząd P4 Sp. z o.o.

Jean Marc Harion

Chief Executive Officer

Jean Marc Harion jest prezesem zarządu P4 Sp. z o.o. (Play) od lipca 2018 oraz CEO UPC Polska od kwietnia 2022 r. Jean Marc Harion dołączając do Grupy mógł pochwalić się 25-letnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej. Ostatnio pełnił funkcję Prezesa Zarządu notowanych spółek Orange Egypt i Mobistar, wcześniej był Prezesem Zarządu Orange Dominicana oraz Orange VP Business Development Americas w Nowym Jorku. Przed dołączeniem do Orange Group, Jean Marc Harion stworzył własne przedsiębiorstwo Computer Channel, które rozwijał przez okres dziesięciu lat do czasu jego sprzedaży na rzecz Wanadoo (France Telecom Group). Jean Marc Harion posiada tytuł magistra Institutu d’Etudes Politiques de Paris oraz tytuł magistra i absolwenta Université Libre de Bruxelles.

Beata Zborowska

Chief Financial Officer

Beata Zborowska jest członkiem zarządu P4 sp. z o.o. („Play”) od kwietnia 2021 r. Pełni również funkcję dyrektora pionu finansów (Chief Financial Officer). Z obszarem finansów i procesów back-office’owych związana jest od 23 lat. Przed dołączeniem do Play swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Grupie ERGO: ERGO TECHNOLOGY & SERVICES MANAGEMENT S.A. (następca prawny ERGO DIGITAL IT) jako Global Finance Service Management Director, a wcześniej Finance, Procurement & HR Director w ERGO DIGITAL IT, w Grupie ENERGIA DLA FIRM jako Wice Prezes Zarządu / CFO oraz jako Członek Rad Nadzorczych w kilku podmiotach powiązanych, w VIRGIN MOBILE POLSKA jako CFO / Wice Prezes Zarządu, w Grupie EXATEL (w ramach Grupy PGE) jako CFO / Wice Prezes Zarządu, a wcześniej Dyrektor Finansowy, Dyrektor Biura Kontrolingu oraz Dyrektor Wydziału Finansów i Administracji w Spółce zależnej Exatela - ENERGOTEL S.A., w POLKOMTEL S.A jako Dyrektor Biura Planowania, Kontroli i Analiz, a wcześniej w Pionie Sprzedaży jako Kierownik Działu Ofertowania i Analiz Biznesowych, Kierownik Działu Operacyjnego, Kierownik Zespołu Planowania oraz w UNILEVER POLSKA SA pełniąc różne stanowiska eksperckie i kierownicze w obszarze finansów, m.in. Kierownik Zespołu ds. Informacji Finansowej. Ukończyła studia na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą, posiada tytuł magistra ekonomiki przedsiębiorstw (1998), jest członkiem Chartered Institute of Management Accountants (CIMA), posiada tytuł Associated Chartered Management Accountant (ACMA) oraz Chartered Global Management Accountant (CGMA).

Ewa Zmysłowska

Chief People Officer

Ewa Zmysłowska jest Członkinią Zarządu P4 sp. z o.o. („Play”) od stycznia 2024 roku. Jednocześnie pełni funkcję Dyrektora Pionu HR (Chief People Officer). W ramach Grupy P4 pełni również rolę Członkini Rady Nadzorczej 3S DC SA oraz Członkini Zarządu Fundacji Wolność Wyboru, partnera szkoły kodowania Campus42. Ewa Zmysłowska jest związana z obszarem HR od ponad 20 lat. Przed przejściem do PLAY pełniła funkcję Human Capital Director w PwC, a także zdobywała doświadczenie jako Recruitment Lead w Microsoft w Polsce i Europie Centralnej i w butikowych firmach doradczych specjalizujących się w obszarze zasobów ludzkich. Do Play dołączyła w 2018 r. W tym okresie, oprócz odpowiedzialności za obszar People, aktywnie uczestniczyła w projektach strategicznych mających znaczący wpływ na rozwój Grupy PLAY, w tym w procesie fuzji i kształtowania jednej organizacji, po formalnym połączeniu PLAY-UPC. Jest absolwentką europeistyki na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończyła Programu Studiów Europejskich, realizowany w ramach współpracy SGH i Sciences-Po w Paryżu. Jest certyfikowanym Coachem ICC.

Mikkel Noesgaard

Mikkel Noesgaard

Chief Marketing Officer

Mikkel Noesgaard jest członkiem zarządu P4 sp. z o.o. („Play”) oraz dyrektorem ds. marketingu od listopada 2019 r. Mikkel Noesgaard posiada ponad 15-letnie międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, marketingiem i rozwojem biznesu w branżach technologicznej i telekomunikacyjnej. Przed dołączeniem do Play pracował 8 lat w strukturach Telenor Group, jako CEO CBB Mobile w Danii oraz jako CMO w Telenor w Serbii i Czarnogórze, gdzie uczestniczył w tworzeniu udanego wejścia do sektora finansowego z cyfrowym bankiem konsumenckim Telenor Banka. Ostatnio był współwłaścicielem nagradzanej duńskiej firmy finansowo technologicznej Cardlay opracowującej rozwiązania informatyczne dla sektora finansowego. Mikkel uzyskał tytuł magistra ekonomii biznesu i informatyki na Copenhagen Business School w Danii.

Michał Ziółkowski

Chief Technology Officer

Michał Ziółkowski został nowym dyrektorem ds. technicznych i członkiem zarządu P4 sp. z o.o. („Play”) od Listopada 2018. Jest związany z branżą telekomunikacyjną od blisko 20 lat. Jego zawodowa przygoda z Play rozpoczęła się od projektu P4, który realizował dla ówczesnego współwłaściciela Play, operatora Netia. W ramach projektu był odpowiedzialny za realizację sieci transmisyjnej dla stacji bazowych telefonii komórkowej. Do Play przeszedł w 2009 r., obejmując stanowisko dyrektora departamentu, w ramach którego odpowiadał za rozwój sieci transmisyjnej oraz współpracę międzyoperatorską. Przeprowadzona przez niego trzy lata później migracja sieci transmisyjnej do standardu ALL IP była pierwszym tego typu przedsięwzięciem na polskim rynku telekomunikacyjnym. Doświadczenie zdobywał pracując przy wielu strategicznych projektach Spółki, takich jak przetargi częstotliwościowe czy oceny spółek telekomunikacyjnych w procesach M&A. W roku 2017 stanął na czele Departamentu Inwestycji i Rozbudowy Sieci. Do jego zadań należało zaprojektowanie i realizacja największego w historii spółki oraz jednego z najbardziej dynamicznych i wymagających procesów rozbudowy sieci mobilnej w Polsce. Michał Ziółkowski jest absolwentem Politechniki Poznańskiej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja. Otrzymał również tytuł Executive Master of Business Administration w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej.