Zatrudnienie Dyrektora Relacji Inwestorskich

Play Communications S.A., spółka holdingowa Grupy Play, której spółka zależna P4 Sp. z o.o. operuje w Polsce marką PLAY – jednym z najszybciej rozwijających się europejskich operatorów komórkowych, ma przyjemność ogłosić zatrudnienie Tomasza Poźniaka na stanowisko Dyrektora Relacji Inwestorskich.

Tomasz wnosi do firmy doświadczenie w obszarze finansowym i relacji inwestorskich, mając 20 lat doświadczenia w pracy w obu dziedzinach, głównie w sektorze telekomunikacji, mediów i technologii. Tomasz zajmował stanowiska kierownicze w czołowych polskich korporacjach, gdzie przez ponad 10 lat prowadził relacje inwestorskie z wysokim uznaniem na międzynarodowym rynku kapitałowym.

Tomasz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej z magisterium na kierunku Finanse i Bankowość.

Komentarz Jean-Marc Harion, Prezesa Zarządu P4 Sp. z o.o.:

„Bardzo się cieszę, że Tomasz dołącza do Grupy Play, wesprze nasze działania w obszarze relacji z inwestorami. Posiada znaczne osiągnięcia w tym zakresie, które w połączeniu z doświadczeniem finansowym mają kluczowe znaczenie dla skutecznej komunikacji z interesariuszami Play. Z niecierpliwością oczekuję współpracy z Tomaszem i jestem przekonany, że wspólnie możemy wzbogacić nasze relacje inwestorskie na rynku kapitałowym, w celu dalszej budowy wartości Grupy.”